WebMail  |  Přidat k oblíbeným  |  Kontakt

Procesní analýza

Podrobíme vaše firemní procesy důkladné analýze, odhalíme slabá místa a navrhneme, jak IT procesy ve vaší firmě optimalizovat a zvýšit její výkonnost.  

Víte, jaký je jeden z nejčastějších a zároveň nejsmutnějších důvodů krachu úspěšných firem?

Nezvládnutí růstu.

Spousta jinak úspěšných firem zaniká bohužel proto, že neustojí svůj dramatický růst. Dříve než stihnout zareagovat a přizpůsobit své firemní procesy nové situaci, zbankrotují. Přitom existuje jednoduché řešení.

Procesní analýza je jednou z nejdůležitějších analytických technik, které firmy ve své praxi používají. Společnost SE-MO Data se specializuje na realizaci analýzy IT procesů a jejich optimalizaci ve společnostech všech velikostí.

Přínosy procesní analýzy pro vaši firmu

  • Poznáte slabá místa ve svých IT procesech, snížíte rizika ohrožující existenci vaší firmy a zabráníte finančním ztrátám.
  • Získáte návrh na optimalizaci firemních IT procesů. Lépe pochopíte, zlepšíte a budete schopni lépe řídit a automatizovat firemní IT procesy. Tím snížíte náklady a zvýšíte výkonnost firmy.
  • Navrhneme vám úpravy stávajících a zavedení nových IT systémů a webových aplikací na podporu procesů.
  • Zvýší se efektivita klíčových procesů, které mají vliv na rentabilitu a ziskovost podniku.
  • Získáte profesionální podklad pro další, kontrolovaný rozvoj firmy.


Jak to probíhá

V rámci procesní analýzy podrobně analyzujeme veškeré IT procesy ve vaší firmě a definujeme slabé stránky a chyby ve stávajících procesech. Výstupem jsou grafická procesní schémata současného stavu.

Na základě mapy současného stavu a našich zkušeností vytvoříme návrh optimalizace IT procesů, rovněž v grafické podobě. Zároveň definujeme klíčové parametry procesů, díky kterým budete schopni měřit jejich efektivitu.

Získáte tak přesný přehled o procesech ve své organizaci a návrhy na potřebné změny souvisejících informačních systémů, které povedou k zefektivnění firemních IT procesů a zvýšení celkové výkonnosti vašeho podniku.

 

Chcete odhalit slabá místa svých stávajících IT procesů, zabránit finančním ztrátám a rizikům, která ohrožují vaši firmu, a zajistit její kontrolovaný růst? Nechte si od nás vypracovat komplexní procesní analýzu vašich IT procesů za cenu, která vás příjemně překvapí! Pro získání více informací vyplňte kontaktní formulář vpravo nebo nám zavolejte na telefonní číslo 777 587 605 ještě dnes!

 

 

Klíčová slova: procesní analýza, firemní procesy, optimalizace procesů, klíčové procesy, efektivita procesů

Vybrané reference   Více referencí...

Napište nám nebo si domluvte schůzku

Klienti

E-book


Odeslat Vaši žádost o E-book

Naučte svůj web prodávat je název ebooku, který vám napoví, co dělat se svým webem, aby se z něj stal nástroj na vydělávání peněz.

Kontakt

Sídlo společnosti

SE-MO Data s.r.o.
Spartakovců 3
708 00 Ostrava - Poruba

E-mail: info@semodata.cz