WebMail  |  Přidat k oblíbeným  |  Kontakt

Outsourcing IT projektů

Profesionalita, rychlost, úspora nákladů – využijte i vy výhody outsourcingu při realizaci svých IT projektů.

Potřebujete ve své firmě realizovat IT projekt, ale nechcete zvyšovat náklady zaměstnáváním IT pracovníků a zbytečně nastavovat nové procesy?

Společnost SE-MO Data vám nabízí profesionální outsourcing IT projektů. Zajišťujeme přípravu, řízení a realizaci projektů na základě vašich požadavků. Nabízíme outsourcing celých vývojových projektů nebo rozvoj stávávajících.

Výhody, které převedením svých IT projektů na nás získáte

  • Úspora nákladů – nemusíte zaměstnávat IT pracovníky.
  • Posílíte zaměření vaší firmy. Outsourcingem služeb, které nejsou pro vaše podnikání klíčové, si udržíte své zaměření a vaši zaměstnanci se mohou i nadále věnovat svým činnostem.
  • Rychlost a kvalita realizace projektu. Převedením na zkušené odborníky ušetříte čas a získáte profesionální řešení.
  • Flexibilita. Náš tým programátorů je vám dostupný kdykoliv podle potřeby.
  • Snížení rizika. Pracujeme na desítkách projektů, držíme krok s nejlepší praxí v oboru a víme, co je správné a co ne. Naše znalosti a zkušenosti snižují riziko implementace nevhodného a drahého řešení.

 

Proč si pro outsourcing IT projektů vybrat nás

Máme více než jedenáctileté zkušenosti s realizací desítek IT projektů pro firmy všech velikostí.  Naši ostřílení programátoři zvládají širokou paletu programovacích jazyků (PHP, Java, C++), vývojových prostředí (Zend, Nette) a doplňkových technologií (AJAX, jQuery, JSON).

Samozřejmostí je dostupná technická podpora, bezplatné zaškolení pracovníků a nejvyšší možné zabezpečení vašich dat.

Rychlost, kvalita, spolehlivost a dobrá cena – to jsou vlastnosti, které zákazníci na naší práci oceňují nejvíce, a jsou důvodem, proč u nás zůstávají. Za úspěšné, efektivní a včasné dokončení projektu vám ručíme.

Domluvte si nezávaznou schůzku, na základě které vám navrhneme nejvhodnější řešení vašeho projektu a vypracujeme cenovou nabídku, která vás příjemně překvapí.

Pro domluvení úvodní schůzky vyplňte kontaktní formulář vpravo nebo nám zavolejte na telefonní číslo 777 587 605 ještě dnes.

 

 

Klíčová slova: outsourcing, IT projekty, programovací jazyky

Vybrané reference   Více referencí...

Napište nám nebo si domluvte schůzku

Klienti

E-book


Odeslat Vaši žádost o E-book

Naučte svůj web prodávat je název ebooku, který vám napoví, co dělat se svým webem, aby se z něj stal nástroj na vydělávání peněz.

Kontakt

Sídlo společnosti

SE-MO Data s.r.o.
Spartakovců 3
708 00 Ostrava - Poruba

E-mail: info@semodata.cz